Darcy Formenos Gil

 

*25.7.2010

Otec: Pascal vom Kinginrinteich

Matka: Audrey Formenos Gil

Průkaz Původu

Míry a váhy

Kontrolní rentgeny kloubů: HD:A/A, ED:0/0

 

Darcy je velký, zdravý, krásný a má skvělou povahu, ale nikdy nebude krycím psem, protože landseer má mít jedině nůžkový skus a ten Darcy bohužel nemá. Nebude tedy k dispozici jakožto budoucí otec nikomu, ani zájemcům o bezpapírový chov. Není sice můj, ale pes, který není chovný, by do chovu nikdy zasahovat neměl, to je můj názor a hned tak ho nezměním.

Nejsem z těch nezodpovědných chovatelů a majitelů psů, kteří vidí kolik po jejich psovi díky špatnému skusu vylítalo štěňat s předkusem, ale vesele kryjí dál, je jim to jedno, vždyť malá roztomilá štěňátka si někdo vždycky koupí a předkus naroste většinou až u nového majitele. Peníze předkus nemají a jsou to velmi snadno získané peníze.

Prosím, nekontaktujte mě ohledně služeb Darcyho, je mi líto, ale má odpověď musí znít NE!!

Jaký je Darcy?

Darcy je především velikánský mazel, ostatně, to jsou psi vždycky, stejně jako jsou tak trošku troubelíci a ani náš Darcy není výjimkou. Rád se zapojuje do všech aktivit, umí už pár povelů, od své mámy Audrey se naučil skvěle hlídat (pár dnů s naší Audrey udělá hlídače z každého landseera, opravdu nevíme po kom to zdědila, její matka Anatarso nehlídala nikdy, byla spíš vítací, ale i ji Audrey hlídat naučila), miluje svou paničku, kterou vítá vší svou hmotností a účinností mycí linky, miluje hry a procházky. Je to takové naše sluníčko.

 

Výstavy Darcyho: 3x Velmi nadějný