Co je u nás nového:

NOVÝ KRYCÍ PES BASTIEN FORMENOS GIL

 

Archiv novinek je na postranním panelu vpravo

 

31.12.2011

".....Život je černá hrozná studna a hloubku pozná jen kdo je u dna..." Všem lidem dobré vůle přeji, aby nikdy nepoznali hloubku studny, ať už jde o nemoc, neštěstí nebo hnusné pomluvy. V roce 2012 jim přeji jen samé dobré věci.
Alena L. Formenos Gil

30.12.2011

Dnešním dnem uplynou tři roky od chvíle, kdy se narodila štěňata vrhu B. Všem "Béčkovým" pejsanům i jejich majitelům přeji v roce 2012 jen samé štěstí, pohodu a úspěchy.

 

26.12.2011

Plánuji VRH E

Naše ANATARSO Z BROUĆKOVA DVORA byla dne 20.12.2011 nakrytá psem HUGO U ŹRODEL WISLY. Plánovaná štěňátka by se měla narodit 22.2.2012. Podrobnosti o budoucím otci našich štěňátek naleznete v plánovaném vrhu E.

 

3.12.2011

Úplně jsem zapomněla napsat tituly, které CONNIE FORMENOS GIL získala. Jsou to: 4x CAC a ŠAMPION RKF (Ruské kynologické federace) a to teprve s výstavami začala.
Posílám srdečné gratulace!

 

1.12.2011

Naše Anatarso z Broučkova dvora je nejen sama velmi krásnou a veleúspěšnou fenou, ale také své skvělé vlastnosti předává svým synům a dcerám. Její další nádhernou a úspěšnou dcerou je CONNIE FORMENOS GIL , která žije v Rusku. Dostala jsem krásnou zprávu a fota od majitelky Connie, která má za sebou už pár úspěšných výstav a na té poslední, které se zúčastnila, získala všechny hlavní ceny. Anatarso i otec Connie Josef vom Kinginrinteich na svou dceru mohou být právem pyšní.
Connie FG má krásnou hlavu, silné kosti, vynikající hrudník a celkově mohutnou a harmonickou stavbu těla. Podívejte se na fota naší odchovankyně Connie FG

Majitelům děkuji za vzornou péči o jejich milovanou Connii.

 

22.11.2011

Pro zahřátí přidáno krátké video z letošního června. Podívejte se na letní pohodičku našich psů u nás na zahradě, kde nechybí ani landseery tolik milovaná voda k ochlazení. Video

 

6.11.2011

Je tady podzim, krátké dny a dlouhé večery. Je však zatím, stejně jako loni, hodně teplý a slunečný. Naši psi si užívají sluníčka a darů podzimu -" pomáhají" sklízet úrodu jablek, asistují při stříhání stromků i úklidu listí. Jako vždy je jejich pomoc vítána, bez nich by to prostě nebylo ono. Sice vše uklízím alespoň dvakrát, ale psi si to krásně užívají. Pak ještě procházka k řece a kolem ní a den je pomalu u konce. Fota z letošního podzimu

 

3.10.2011

Přidala jsem na stránky Bastiena Formenos Gil, který se stal novým krycím psem. Při zájmu kontaktujte přímo jeho majitele nebo i mě, ráda vzkaz předám. Na něj i jeho výsledky zdravotní i výstavní se můžete podívat: Bastien Formenos Gil

18.9.2011

Úplně jsem zapomněla poblahopřát BROOKE FORMENOS GIL k zisku titulu a diplomu CHAMPION LANDSEER KLUB ČR - dodatečně srdečně gratuluji!

11.9.2011

Včera proběhla na Potštejně klubová speciální výstava landseerů, kde se BASTIEN FORMENOS GIL umístil na druhém místě ve třídě vítězů a získal V2, res. CAC. Po skončení výstavy se zúčastnil bonitace - je chovný. Tentokrát jsem mohla majitelům i Bastíkovi poblahopřát přímo na místě.
Naše AUDREY FORMENOS GIL se podrobila kondiční přehlídce, i ona je nadále chovná.

 

8.9.2011

Přidáno pár fotek našich psů z letošního léta i pár obrázků našich odchovanců.

23.8.2011

Nejen pro Bastiena Formenos Gil byl minulý víkend úspěšný, také BAIRA FORMENOS GIL se zúčastnila dne 21.8.2011 výstavy v Leipzigu v Německu a získala V 1, A.Dt.Ch.(VDH), Res.CACIB, Res. CAC, čímž splnila podmínky pro zisk titulu -

"Deutscher Champion VDH ". Posíláme veliké gratulace!!!

 

21.8.2011

BASTIEN FORMENOS GIL je pravým synem své matky Anatarso. Včera, 20.8.2011na mezinárodní výstavě v Bratislavě získal ocenění V1, CAC, CACIB i BOB a dnes, 21.8.2011 tamtéž, to znovu zopakoval, takže má opět V1, CAC, CACIB I BOB, stejně jako jeho máma.
Moc mě potěšil, jemu i jeho majitelům děkuji a posílám veliké gratulace.

 

4.8.2011

Dostala jsem další báječnou zprávu - BASTIEN FORMENOS GIL se podrobil vyšetření kyčlí na dysplazi s krásným výsledkem: DKK (HD):A/A.

Mám z toho velikou radost, Bastíkovi a jeho skvělým majitelům srdečně blahopřeji. Zatím všichni mí odchovanci, kteří se podrobili vyšetření na dysplazii kyčlí měli výsledek A/A, moc mě to těší.

26.7.2011

V noci ze včerejška na dnešek uplynul celý rok od chvíle, kdy štěněčí kluci vrhu D spatřili světlo světa. Všem pejsanům i jejich majitelům přejeme dlouhé a spokojené soužití.

17.7.2011

Léto je tady a s ním i vysoké teploty, jak se s tím umí vypořádat naši landseeři se můžete podívat.

Nafotila jsem je nejen na procházce, ale i u vody. Škoda, že zima a tma se vlečou a léto a letní pohoda uteče jak voda.

28.6.2011

Juppíí, dostali jsme krásnou zprávu - BAIRA FORMENOS GIL se dne 25.6.2011 zúčastnila výstavy v Německu, v Meisdorfu a získala ocenění V1, CAC, BOB! Ještě jeden titul a splní podmínky pro získání německého šampiona-"Deutscher Champion (VDH) und (VLD)". Moc gratuluji a děkuji za skvělou reprezentaci, jsme na naši odchovankyni Bairu FG moc hrdí.

27.6.2011

V sobotu 25.6.2011 byla naše Audrey FG poprvé v "zaměstnání" - hlídala spolu s Vašíkem areál firmy, domů naši hlídači dorazili v neděli ráno, oba spokojení, hned zalehli a usnuli. Výdělek sice připadl Vašíkovi, ale ani Audrey nepřišla zkrátka, dostala plný pytlík laskomin.
Úprava rubriky Vrh E - doplnění o PP Huga u ZW a o jeho fota.

10.6.2011

Přidáno pár fotek z dnešní procházky a včerejšího večerního krmení, při kterém asistovala naše kočka Mína. Ta nevynechá jednou možnost dobře se nacpat a ukrást si něco pro sebe je pro ni zábava. Darcy ji sice nic nenechal, ale dovolil jí přihlížet, ona mu na oplátku dovolila hrát si s jejími koťaty.Fota našich zvířátek

7.6.2011

Dostali jsme pár fotek od Bastiena FG a Dona Lucase, který si byl spolu se svými pány zaplavat a náramně se mu to líbilo. Inu landseer a voda patří k sobě. Fota našich odchovanců.

1.6.2011

Do rubriky Otázky a odpovědi jsem přidala další dva zodpovězené dotazy: Je plavání pro landseera životně důležité? a Jaké má landseer ty plovací blány? K druhé odpovědi jsem připojila i fota.

31.5.2011

Dnešní den byl opravdu letní, teplota vystoupala až na 27°C a naši psi se už nemohli dočkat až je vezmu ochladit k říčce Olši. Naši psi vodu milují a plavou si jen tak pro radost. Natočila jsem je na video, je sice horší kvality, ale nechtělo se mi jít až dolů k vodě, to bych určitě suchá nezůstala a raději je pozorovala hezky shora. Jak se jim to líbilo můžete vidět na prvním videu, pokračování 1, a pokračování 2

26.5.2011

Tara mi připravila nejednu "horkou" chvilku, Audrey ji trumfla a Darcy je obě deklasoval. Má zatím nejlepší skóre: Na návštěvu v pláštěnce.
Přidány aktuální míry Darcyho do tabulky růstu.

22.5.2011

Do rubriky Otázky a odpovědi jsem přidala další zodpovězený dotaz - landseer na zahradě, co vše dokáže zničit a co nechat a přidala také pár fotek z naší zahrady.

16.5.2011

Plánujeme vrh E a F, podrobnosti o plánovaných vrzích najdete buď v Obsahu, úplně dole nebo v rubrice Bližší informace o plánovaném vrhu

12.5.2011

Letní teploty, nebe skoro bez mráčků, rozkvetlá příroda, to vše nutí jít ven a lebedit si. Psiska už zajímá jen řeka a cachtání. Pořidila jsem pár fotek, Darcy je pravý landseer, ani nechtěné koupání ve skoro zamrzlé řece ho od vodních radovánek neodradilo. Fota z plavání a odpočinku

 

8.5.2011

Dnes se na Konopišti konala klubová výstava landseerů, na které byla bonitována Brooke Formenos Gil - je chovná, zároveň si převzala pohár a titul Juniorchampion Landseerclubu. Naše Anatarso se zúčastnila kondiční prohlídky a obdržela krásný posudek: 6-ti letá mohutná fena ve výborné výživné kondici, korektní hlava, středně hnědé oko, nepatrně volnější hřbet, prostorný hrudník, silné končetiny, pohyb úměrný věku, srst o něco více zvlněná. Na to, že je to fena po třech porodech, je to paráda. Bohužel se tak nedařilo Clancymu Formenos Gil, ten získal jen D, pan rozhodčí zvláště psům neodpustil sebemenší chybičku a i šampioni končili se známkou VD. Potkali jsme tam brášku Darcyho - Lucase, který nás z bývalé smečky okamžitě všechny poznal a nadšeně nás vítal, je to velmi kontaktní a přátelský pes, snad ho budeme občas vídat i na výstavách. Otec obou psů, Darcyho a Lucase - Pascal vom Kinginrinteich-vyhrál za psy a získal V1, CAC a Klubový vítěz - gratulujeme!

Vaše dotazy o krmení jsou už zodpověné na stránce Čím krmíme. Pro lepší a rychlejší orientaci našimi stránkami jsem přidala stránku Obsah, kde jsou všechny odkazy seřazeny abecedně.

4.5.2011

Přidána fota z Národní výstavy v Ostravě

Naše Audrey působí coby psí doktor. Po každé procházce nekompromisně podrobí svého synáčka Darcyho důkladné prohlídce. Začne od hlavy a pročichává srst, občas se zastaví a začne vykusovat, no tedy začala by vykusovat, kdyby si v mládí nezlomila řezáky, takhle vlastně pouze Darcyho příjemně drbe. Darcy drží, dokonce nastavuje ta místa, kde se Audrey zaměří, aby měla máma dost místa, zvedne hlavu, nechá se vískat na krku, na břiše, na slabinách, prostě všude. Dost dlouho jsem nechápala, proč to Audrey dělá, ale konečně jsem pochopila - Audrey čichem zjistí, kde má Darcy klíšťata a pak se je snaží vykousat. Když jsem na to konečně kápla, mám vlastně vystaráno, kde začně Audrey vykusovat, rozhrnu srst a pinzetou nebo "krokodýlkem" klíště vytrhnu. Pokaždé však musím Audrey vytrhnuté klíště ukázat, teprve pak je spokojená. Pak si takhle, na místech kam dosáhne, poslouží sama. Je to moc šikovná holka, ještě se ani jednou nespletla, vždy když začne vykusovat, tak v tom místě to klíště opravdu je. Klíšťat je letos záplava, asi to bude tou krátkou a vlastně mírnou zimou.
Když tohle její počínání viděl náš pan veterinář, jen kroutil nechápavě hlavou a s úsměvem to komentoval: " Má ho?, Fakt že jo. Kdo nevidí, neuvěří."

2.5.2011

Dnes byl krásný a slunečný den plný pampelišek, které si naši psi přinesli až domů. Byli nádherně žlutí. Jak vypadají pampelišáci se koukněte na fotkách

1.5.2011

Spuštěna anglická verze stránek

28.4.2011

Darcy se za ten měsíc od posledního měření zase kousek povytáhl, zhubnul, úplně vyměnil vatičkovou štěněčí srst za dospěláckou, snaží se (zatím bez úspěchu) převzít velení v naší smečce a podobně jako ty dvě landseerky předtím přidává na naší zahradu svou představu dokonalého prostoru pro psí miláčky. Takže je zahrada ještě víc prokopána, stromy jsou víc prostříhané a některé květiny se rozhodl odstranit trvale. Jediné, čemu se daří beze změn je růst trávy, ani letos se ke své lítosti neobejdu bez sekačky.
Míry Darcyho jsou v jeho Tabulce růstu

 

27.4.2011

Spuštěny nové stránky

26.4.2011

Ultrazvuk bohužel březost Anatarso tentokrát nepotvrdil, ale nemohu zcela vyloučit, že Tara březí je, musíme prostě počkat, teprve pak to budu vědět najisto. Pokud skutečně nenosí žádná štěňátka, zkusíme nakrýt příště, snad budeme úspěšnější.

12.4.2011

V neděli, dne 10.4.2011, se konala Národní výstava v Ostravě, kde se podařilo našim odchovancům zopakovat husarský kousek z Olomouce a vyhráli jak ve fenách, tak ve psech. Takže psi: DEVON FORMENOS GIL A DIDIUS FORMENOS GIL -Nadějní, CLENCY FORMENOS GIL - V1,CAJC, fena: BROOKE FORMENOS GIL -V1, CAC, Národní Vítěz a BASTIEN FORMENOS GIL - V1, CAC, Národní Vítěz a BOB-vítěz plemene.

Všem hrdým majitelům a jejich mazlíkům blahopřeji a děkuji za krásnou reprezentaci, mám z vás všech velikou radost! Jen klidně pokračujte, výsledky vašich pejsků mě těší snad ještě víc, než ty moje.....

8.4.2011

Dne 20.3.2011 se konala Celostátní výstava v Nitře na Slovensku, které se zúčastnil i náš odchovanec CLANCY FORMENOS GIL, alias Míša a získal - V1, CAJC s krásným posudkem od paní rozhodčí Gabriely Ridarčíkové: POSUDEK: pes dobré pevné kostry, pěkně utvářená hlava, výborná horní linie, dobře nasazený i nesený ocas, hrudník dobré hloubky, mohl by být širší, volnější loket, mírně vybočený postoj vpředu, dobře zaúhlený, výborný pohyb.

Míšovi i jeho majitelce moc gratuluji, máme z našich odchovanců velikou radost!

2.4.2011

Jak nádherný vztah panuje mezi psem a dítětem dokládá jeden malý příběh, který se sice nestál mně, ale majitelce mého odchovance A vrhu - Romaně a Arrynovi Formenos Gil. Chtěla bych se se všemi podělit o příjemné mrazení v zádech, moc mě potěšilo, že můj odchovenec rozdává tolik radosti a snad se ani Romanka nebude zlobit za zveřejnění:

Nedávno Arrynek opět potvrdil, jak je úžasný :) Malému Míšovi bylo 10 měsíců a svižně leze po čtyřech. Při jednom teplém dní jsem nechala chvíli otevřené francouzské okno do zahrady a než jsem se otočila, vylezl Míša na chodník (přes celkem vysoký schod). Jelikož nebývá Arrynek doma, tak se vlastně s Míšou poprvé setkali tváří v tvář (nepočítám, když jsem Míšu držela, abych mu ho dala očuchat - to jsem u toho "hlídala", ale teď se kluci potkali bez dozoru, vůdce a soudce). Mno co ti mám popisovat? Je možné popsat slovy lásku, něhu, radost ... ? Arrynek je lízáním schopný porazit i mě :D Ale Míšovi olízal pusu a nos tak jemně a opatrně. Umyl mu vlásky, vylízal špínu z uší :D Míša jen držel a smál se a nastavoval se! Já jsem na to koukala, jak na boží zjevení - kde se to bere? V těch zvířatech a dětech? Oni si rozumí beze slov a dospělí se kolikrát neumí domluvit ani na tom nejzákladnějším. Míša lezl po chodníku a Arrynek kopíroval s přesností 10cm každý jeho pohyb, nespustil z něj oči, nehnul se od něj .. a když chtěl Míša slézt dolů do bláta (ještě nemáme zahradu udělanou), tak ho Arrynek čumákem opatrně udržoval na chodníku.

To vidět ve filmu, tak se zasměju, jak je to zinscenovaný - ale vidět toto na živo, to vezme člověku dech. A není to o tom, že bych vlastního psa viděla růžovými brýlemi. Arrynka obdivuje každý, kdo se s ním setká :) Věřím, že i Tobě a Hance dělají vaši chlupáčci radost, jste zdraví a daří se vám. Moc zdravíme všechny!!!

31.3.2011

Čas tak neuvěřitelně rychle letí, že jsem málem ani nezaregistrovala, že štěňátka C vrhu už nejsou žádná štěňátka, ale pořádná psiska, vždyť 27. a 28.3. jim byl právě rok. Všem "céčkovým" štěňátkům a jejich rodinám přejeme jen to nejlepší.

27.3.2011

Darcymu přijela domů panička a první co řekla, bylo: " Ten teda zase vyrostl!" Já vzala metr a začala ho přeměřovat, Hanka měla pravdu, opravdu zase kousek povyrostl, jeho míry jsem zaznamela do tabulky růstu v jeho rubrice - Darcy Formenos Gil - a zároveň udělala pár snímků z dnešního dne, kdy bylo moc krásně a zase se dalo sedět venku, jen jsme si mohli přemístit lavičku, takhle jim nad hlavami viselo ptačí krmítko, ale přesto jim to spolu sluší.Jejich fota

19.3.2011

Dnes jsme byli nakrývat naši jedničku ANATARSO Z BROUČKOVA DVORA. Jak to vše probíhalo se dočtete v rubrice Psí úsměvy - Krytí Tary 19.3.2011 odpoledne Audrey Formenos Gil se zúčastnila výstavy v Katowicích a doplnila svou sbírku res. CACIBů o další kousek - tř. šampionů, Polsko, Katowice, rozhodčí Janusz Opara: V1, CWC, res. CACIB

19.3.2011-ráno

I když už jaro stojí za dveřmi, přesto se zima ještě vlády vzdát nechce a znovu nás potrápila. Déšť ze středy a čtvrtka se změnil v pátek večer na sníh a do rána napadlo neuvěřitelných 25 cm mokrého, těžkého sněhu. Mě ráno málem porazilo, zrovna zimu a sníh nemiluji, přede mnou cesta do Polska a do Německa na krytí naší Anatarso. Koukněte sem, jak to ráno u nás vypadalo. Darcy ještě špinavý z bláta, ve kterém se vyválel (ovšem do večera krásně vypraný), Audrey střapatá po sprchování.

10.3.2011

Doplnila jsem rubriku - O nás - povídáním o mé osobě

9.3.2011

Dnes bylo opravdu nádherné jarní počasí, dokonce i sluníčko trochu hřálo, jen ten vítr nás zlobil. Stejně jsem však neodolala a udělala pár obrázků našich pejsanů -FOTA

2.3.2011

Skoro denně odpovídám zájemcům o štěně landseera jaký je rozdíl mezi štěnětem s průkazem původu a bez něj. Stále dostávám podobné otázky - jaké jsou záruky, proto jsem napsala odpověď na stránky....pokračování v rubrice Otázky a odpovědi.....

26.2.2011

Včera měl Darcy 7 měsíců, přidala jsem do jeho tabulky aktuální údaje o jeho mírách - rubrika Darcy Formenos Gil, konečně jsem stáhla a přidala pár fotek z dvoudenní výstavy Duocacib v Brně a pár fotek sedmiměsíčního Darcyho do jeho galerie.

16.2.2011

Přidáno pár foteček štěňat D vrhu v novém domově.

12.2.2011

Přidána další obrazová galerie předků mých psů, tentokrát našeho Darcyho FG. U něho mi chybí jediný obrázek jeho praprabáby z otcovy stany. Nadále se budu snažit získávat další údaje o předcích mých psů, je to velmi zajímavé a poučné, i když hodně pracné.

8.2.2011

Přidány výsledky do výstav AUDREY a DARCYHO a jejich posudky.

6.2. 2011

Dne 5 a 6.2.2011 proběhla v Brně mezinárodní výstava Duocacib Brno, kde jsme měli přihlášenou Audrey i Darcyho. DARCY FORMENOS GIL v sobotu 5.2.2011 získal umístění VN2 a 6.2.2011 v neděli VN1. AUDREY FORMENOS GIL po oba dny získala V1, CAC a res. CACIB, čímž si nadělila krásný dárek k dnešním narozeninám - splnila a získalala titul ČESKÝ GRANDŠAMPION. Jsme na Audrey moc hrdí, na získání titulu grandšampión nepotřebovala ani měsíc. Na výstavě jsme potkali i další odchovance naší chov.stanice - DEVON FORMENOS GIL, který v sobotu získal VN1, a CLENCY FORMENOS GIL, který 5.2.2011 získal V1, CAJC a 6.2.2011- V2. Oběma pejskům blahopřejeme.

1.2.2011

Tak jsem dnes dokončila základní tabulky předků Audrey FG, uložila je do galerie a vrhnu se na Darcyho FG.

Jen přidám vzkaz pro neznámého píšícího mi do knihy hostů: Pokud mi chcete něco napsat, zkuste běžnou lidskou řeč, nesmysly zabezpečení Knihy hostů pouze přepošle na můj e-mail, do knihy ho neuloží, škoda vyplýtvaného času.

31.1.2011

Dnes jsem doplnila galerii předků o údaje nejen předků Anatarso, ale pár jich už tam má i Audrey Formenos Gil. Koho to zajímá, může nahlédnout tady

29.1.2011

Dnes jsem založila novou rubriku Galerie předků, zatím tam má fota a údaje o svých rodičích a prarodičích jen Anatarso, postupně však budu přidávat ostatní údaje a fota všech předků a pra,prapředků mých psů, které se mi podaří získat.

28.1.2011

I DARCY má svou galerii, postupně budeme doplňovat fota. Přidala jsem novou rubriku "Psí úsměvy".

26.1.2011

DARCY Formenos Gil

ze včerejška na dnešek spolu s ostatními bratříčky završil 6 měsíců života. Abychom později nemuseli vzpomínat jaké míry v jakém věku měl, přidala jsem do jeho rubriky tabulku, kde to je přesně zaznamenáno. Přesně až na výšku, musela bych ho nechat zkamenět, aby se dal v klidu změřit, je to neklidné šídlo, první metr bleskově překousl a pak se s lupem utíkal schovat, aby ho podrobil bližšímu zkoumání. Později přidám i jeho fotogalerii, zatím se na ni, spolu s obrazovou galerii předků, ještě pracuje.

20.1.2011

Včera ještě bez sněhu, dnes již se sněhovým popraškem a hlavně se spoustou bláta. DARCY je v období překotného, nesouměrného růstu, hlava má "výří" výraz, zadkem prohlíží nebesa, nic si není jisto před jeho zuby a neskutečnou žravostí, bába se raději usalaší na matračkách u dveří, takže mu zbývá k lumpačinám jen máma, kterou není třeba dvakrát pobízet. Darcy je už skoro tak velký jako máma, je vidět, že bude hodně mohutný, tedy, jestli poroste tak, jako roste doposud. Tady jsem přidala pár fotek ze včerejška a ze dneška.

11.1.2011

Ráda bych touto cestou pomohla najít dalším štěňátkům nový domov a udělat radost dalšímu hodnému a zodpovědnému majiteli, proto uvádím kontakt na stránky chovatelské stanice: http://uzrodelwisly.com/news.php v Polsku, která má s odchovem psů velké zkušenosti a jejichž majitelé jsou bezvadní lidé. Mají ještě dvě štěňátka Wespu a Zeuse, oba jsou moc krásní, velmi vhodní na výstavy a později i k uchovnění. Kontakt: MONIKA I MARCIN GUNIA tel. /33/ 855-87-07 0 696 042 409 0 606 357 226

e-mail: gunisia@op.pl / gunisia@gmail.com

10.1.2011

Přidána fota z výstavy v Olomouci

Posudek Darcy FG a posudek Audrey FG

9.1.2011

Včera se konala Hanácká národní výstava psů v Olomouci a zúčastnili se ji nejen psi v našem vlastnictví, ale i někteří naši odchovanci a dosáhli krásných výsledků: Darcy Formenos Gil měl svou premiéru a ve třídě štěňat dostal ocenění VN1 a krásný posudek, Audrey Formenos Gil ve třídě vítězů získala V1, CAC, Národní Vítěz, Brooke Formenos Gil ve třídě otevřené získala V1, CAC a poslední z Formenos Gil, Bastien, získal ve třídě otevřené ocenění V1, CAC, a Národní Vítěz. Tato výstava byla i pro Bastiena premiérou a hned napoprvé zaznamenal takový úspěch, gratulujeme!

Všechna štěňátka "D" vrhu už mají nový domov